"Ağrım olsa bağıramam, aslan görsem kaçamam, kuyruğu ne de tatlı dersiniz ama avcı vurunca afiyetle yersiniz, çok da üşüdüm, kürkümü geri verseniz.. Tavşanım ben, keşke dostum olsan sen.." (Tawşi)

24 Nisan 2016 Pazar

DÖNDÜM :)             Bazı sebeplerden dolayı bloğa maalesef Mart sonundan beri uzun süre yazamadım, bunun için lütfen kusura bakmayın, sorularınızı yavaş yavaş tekrar eskisi gibi hızla cevaplamaya devam edeceğim. Tek isteğim sizler de lütfen parayla hayvan satın almayın. 

1 yorum:

  1. İyi akşamlar. Benim 3.5-4 aylık erkek bir tavşanım var. Onunla sürekli ilgileniyorum ve seviyorum hatta en büyük zevki göğsümde uyumak. Ama son zamanlarda kucağıma tuvaletini yapmaya başladı ve yatağıma çıkıyor tuvaletini yapıp aşağı iniyor bazen. Normalde tuvaletini kabına yapardı sadece sizce bunun sebebi nedir ve ne yapmam gerekiyor ? Bir de tavşanım Latte taranmaktan ve karnıyla oynanmasından hoşlanmıyor sanırım çünkü hiç yerinde durmuyor acaba bu Lattenin karakteristik bir özelliği mi yoksa ben birşeyi yanlış mı yapıyorum

    YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.