"Ağrım olsa bağıramam, aslan görsem kaçamam, kuyruğu ne de tatlı dersiniz ama avcı vurunca afiyetle yersiniz, çok da üşüdüm, kürkümü geri verseniz.. Tavşanım ben, keşke dostum olsan sen.." (Tawşi)

KÜRK İFŞA!

Burası ifşa köşesidir, hayvan haklarına uymayan herkes ifşa edilecektir!

Görgüsüzlük ve katliam bedava.. İşte Sibel Can'ın oğlu Engincan ve yarattığı katliam, üstelik yaz mevsiminde.. 
           Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu.. Kadında kürk, erkekte kürk kapüşon kenarı var, tam birbirlerini bulmuşlar, birlikte katliam yapmaya devam edin!
Adriana Lima, sırf defilelerde değil, gerçek hayatta da kürkten maalesef vazgeçemiyor, eee şeytan da bir melektir..
              Sex and The City d,z,s, ve filmlerinde neredeyse her bölümde kürk kullanılmıştır. Hatta bir bölümde kürk protestocuları defile sonrası Samantha'nın beyaz kürküne kan formu verilmiş kırmızı boya atar ama yıllarca o kadar kürk reklamı yapıldıktan sonra gereksiz olmuş, bu dizinin hiçbir bölümünde kürk olmamalıydı, anlıyorum birçok marka bu dizi ile fiyatlarını daha da katlamıştır ama kürkün reklamı yapılamaz, gerçekten tam bir katliam!      Britney Spears kliplerinde devamlı kürk kullanan ünlülerden.. Keşke paraları kadar bilinçleri de çok olsaydı..
Istakozcu ve bir zamanlar bir moda programı jürisinde yer alan Sema Çelebi'yi kınıyorum!!!
İlişki Durumu Karışık dizisinde her bölümde kürk katliamı yaşanmaktadır!!! Nurseli İdiz'in dizideki kürkü gösterilmektedir. Eda Ece, İlişki Durumu Karışık'ta her zamanki gibi katliam sonucu kürkleriyle..

Eda EceSeren ŞirinceOmzunda duran zavallı bir hayvanın cesedidir, yıllar önce Doktorlar dizisinde yıllarca canlandırdığı Dr. Ela karakteri hayat kurtarırdı, gerçek hayatta kendisi ise hayat karartıyor Yasemin Ergene Özilhan!!!
Yok artık!Modagram alışveriş sitesi Mİchael Kors reklamı yaparken markanın yaptığı kürk katliamını yayınlamış!Süper Baba'nın küçük kızı Payende Çizmeci yeni kurduğu katliam firmasından şöyle bahsediyor;
"Piton, krokodil gibi egzotik derileri kullanarak kullanımı hem kullanışlı hem keyifli olan tasarımlar oluşturuyoruz."
http://www.hurriyet.com.tr/super-babanin-minesi-payende-cizmeci-simdi-nerede-ne-yapiyor-40039284


İşte katliamın gerçek yüzü;


Demet Akalın, kürk uçlu katliam beresi ve kürk kapüşonlu montu!Gigi Hadid ve kürklü deri paltosu

Demet Akalın ve kürk yakalı mont kapüşonuAirfrance reklamında evde  beslenmemesi gereken papağan ve model üzerinde gerçek kuş tüyleri vardır, yazık!Lana Del Rey bunu yapmamalıydı, kürklü elbise!Ahu Yağtu ve az sonra kükreyecek gibi duran leoparımsı kürkü!Saba Tümer ve kürklü kapüşonu, yazık!
Fahriye Evcen ve kürk yeleği!Demet Akalın- Çalkala klibi

Bu klipte hem sarı hem de boz renk kürk kullanılmış! Demet Akalın buna dikkat etmeliydi!
Hari Nef (Trans model)

Ali Ağaoğlu'nun evi 


Arka duvardaki katliamdır, yazıklar olsun!!!Kim Kardishian

Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin kızları  
Selen SeyvenRIHANNA'NIN KOSTÜMÜ SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU


Alay konusu değil bence etrafındakü kürkle katliam konusu olmalıydı!! Ama Rihanna bunu hep yapıyor.


KATLİAMSEVER DİVA


      Bülent Ersoy denilen kişi hayvanların öldürülmesinden zevk mi alıyor? Dediği gibi hayvanseverleri çıldırtmaayı gerçekten seviyor mu? Kendisinin derisi yüzülüp başkasının üzerine mont yapsalar nasıl olurdu ? Bu kürkü için kaç mink, kaç tavşan öldürülüyor haberi var mı veya hiç kürkleri için öldürülüşlerini izledi mi? Çantasına takılı beyaz süs ise ya tavşan ya da kedi-köpek kürkü.. Üzeri tamamen ceset dolu bir insan..


      Bülent Ersoy bloğumuzun gediklilerindendir çünkü giydiği kürklerle biz hayvanseverleri çıldırtır. Kürk bir kumaş değildir, kürk nasıl elde edilir? Sizin vahşetle derinizin soyulması ile bir hayvanın kürkünün alınması aynı şeydir. Bu dünyada bu zavallı hayvanları işkencelerle öldürtüp kürklerini alanlar öbür dünyada inşallah onların yaşadıklarının bin katını yaşarlar! Yılbaşı gecesi için yine zavallı hayvanların kürkünü giyen Bülent Ersoy'u kınıyorum!

3 yorum:

 1. http://oznurkurk.com/tr.html

  bu işin ticareti yasalmı ben anlamıyorum adamlar internet sitesi açmış satış yapıyo mağazanın adresini veriyo rahat rahat.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef bu insanlık dışı ticaret yasal..

   Sil
 2. çok güzel bir blog yani faydalı sizin gibi doğa sever insanların olması ne güzel

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.